Pako.hu
Kérdése van?
+36-1/363-5080
Nyitva: H-P 10:00-18:00
Pako.hu
Üzlet és bemutatóterem
1149 Budapest
Nagy Lajos király útja 99/B
Pako.hu 0

Tragikus repülőgép baleset

2010.07.07. Szakmai hírek
Fájó szívvel búcsúzunk szponzorált partnerünktől, Szobi Balázstól és kollégájától, Tarsoly Tamástól az Oxxo Racing csapattagjaitól.

Életének 37. évében repülőgép balesetben életét vesztette Szobi Balázs autóversenyző és egyben rendkívül korrekt partnerünk. A gépen mellette ült közvetlen kollégája az Oxxo Racing csapat sajtófőnöke, Tarsoly Tamás is.

Az elmúlt években a Truck Race Európa-bajnokságban induló magyar pilóta a motorsportok több fajtájban kipróbálta magát, de igazi ismertséget kamionversenyzőként szerzett, miután előbb a Dakar ralin, majd a kamionos pályaversenyzés legrangosabb európai sorozatában indult. A legendás sivatagi versenyen 2006-tól saját csapatával vett részt. A FLEX Dakar Team, majd később az OXXO Racing Team több kiváló eredményt is elért az elmúlt években: 2007-ben saját kategóriájában 5. lett a Dakar ralin, azt követően pedig a kamionos Európa-bajnokság mezőnyében rendszeres pontszerzővé vált. A mezőny egyetlen magyar résztvevőjeként Szobi Balázs csapata az elmúlt két évben a Truck Race sorozat meghatározó szereplője lett.

Balázs a technikai sportok nagy rajongója volt. A pályaversenyzéstől kezdve a motocrosszon keresztül, majd minden szakágban kipróbálta magát. Legújabb szerelme a repülés volt. 

Fájó szívvel búcsúzik Tőletek a Páko Kft. minden dolgozója!

Kötelező kitölteni!
Kötelező kitölteni!
Kötelező kitölteni!
Elolvastam és megismertem az Adatkezelési tájékoztató tartalmát.
Pako.hu